• fotogalerie
 • aktuality
 • služby & ceny
 • o mně
 • reference
 • PPParkinsonikům
 • kontakt
 • návštěvní kniha
 • O mně

  Všestranný fotograf, jsem zaměstnancem vesmíru a fotím srdcem. Jde mi o zachycení atmosféry a energii z foceného místa.


  Pěkné věci se mně líbily již od dětství, intenzivněji jsem začal fotit s příchodem Parkinsonovy choroby v roce 2004. V těchto časech jsem začal poslouchat vnitřní hlas a začal jsem žít v souladu s tímto hlasem. Myslím, že fotky byly můj komunikační jazyk  v období, kdy se mi nedostávalo slov pro pocity, které jsem měl. Jsem rád, že mi chuť fotit pěkné věci zůstala. Fotografuji srdcem a s láskou.

  Jsem  komerční fotograf s tvůrčími sklony a nedělám z toho, co nafotím nějaké velké umění. Nechávám se inspirovat energií focené bytosti, atmosférou prostoru, proto scénu a aranžování vymýšlím až při samotném focení. K dispozici mám vybavený fotoateliér, zajímavé lokality a nápady. Fotím ve studiu, exteriérech, v Rumunsku, Švýcarsku, Itálii, a v Indii, Kolumbii, Španělsku - když to klient zaplatí ;-)  i u klientů. Nefotím aroganci, blbost a porno. Upozorňuji, že rozhodně neplatím holkám za to, že se před objektivem vyslečou. Obvykle fotím za předem dohodnutý honorář. Fotím pouze to, na čem se s fotografovanou osobou předem domluvím.

  Přeji Vám příjemné zážitky a odpoutání od světských starostí při surfování fotogalerií. Potěší mě, jestli Vás fotografie zavedou alespoň na chvíli někam jinam… 

  Mám radost, když se mi pořadí zachytit atmosféru, duchovno, myšlenku, světlo, náladu. Někdy se mi to daří, ale myslím, že za to nemohu já, já jenom mačkám spoušť.

   

   pukaz Press

  Mé další aktivity:

  • Zakladatel občanského sdružení PPP Projekt Pomoci Parkinsonikům
   -aktivista, parkinsonik
   Charitativní organizace, pomáhajicí parkinsonikům, osvětová publikační činnost.
  • Poradenstvi: energetický audit, zdravi, marketing

   

  Poděkování. 

  Chtěl bych zde poděkovat přátelům, kteří na mě myslí a podporují mé v boji s potvorskou nemocí (jak mi napsal Jura Mikulec). Zvláštní poděkování za pomoc patří Petrovi Gabrielovi, Ivovi a Mirkovi Valentovi, majitelům firem Kovokon, Kovovýroba Hoffmann, Peterovi Pavlovi, duchovním oporám Hanáčkům, Kasanům, mamce na věčnosti, synovi, dceři, Alce Vlkové, Markétě, Monči, Honzovi, Michale, Mirkovi, Hance,  otcům A. Hráčkovi, M. Suchomelovi, Turko, Jaroslavu a dalším dobrým lidem, které kolem sebe denně mám.

  Děkuji Vám Radek

   

  Oblíbená hudba: 

  Dead Can Dance1 DCD2 DCD3 Santana1 Santana2  Santana3  Santana4  Santana5  Pink Floyd1 Pink Floyd2  Pink Floyd3  Pink Floyd4  Pink Floyd5 Katarína Knechtová - Moj Bože  Katarína Knechtová - ZODIAK - Vo svetle-  Lara Fabian - Je suis Malade You Keep On Moving - Jana Kratochvílová-Milování za svítání - Didgerido Laura Pausini e Lara Fabian La solitude  Laura Pausini & Pavarotti_Tu Che Me hai Preso il Cuor-Lara Fabian Je T'aime -- Marika Gombitová, Vyznanie- Marika Gombitová-Prosba  Laura Pausini

   

  Zpětné odkazy:

  Dovoluji si upozornit, že veškerá autorská práva na fotografie a texty jsou chráněna autorským zákonem.
  Přeji Vám pěkný den, nebo dobrý večer :-) Radek Frýsa